pracownia-kosmetologii.pl   

Revitalash

Historia powstania marki przypomina love story. Doktor Michael Brinkenhoff pierwszą odżywkę stwożył w prezencie dla swojej żony Gayle, która straciła piękne rzęsy podczas chemioterapii. Po kilku tygodniach rzęsy odrosły. Swoim wynalazkiem postanowili podzielić się ze światem. Dzięki niezwykłej skuteczności odżywka szybko zyskała popularność na całym świecie. Dziś zespół doktora Brinkenhoffa pracuje nad nowymi udoskonalonymi formułami. Tak powstała Revitalash ADVANCED, która wzmacnia i pobudza rzęsy do wzrostu już w trzy tygodnie, a także Hair ADVANCED - odżywka do słabych i kruchych włosów w formie pianki.

Nowość - Revitalash Fineline Primer - Wypełniająca baza pod makijaż - najnowszy hit marki. Wygładza powierzchnię skóry tak, że drobne linie i zmarszczki są mniej widoczne. Zawarty w bazie ekstrakt z brązowych alg stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, chroniąc skórę przed utratą elastyczności. Staje się gładka i miękka!


pracownia-kosmetologii.pl - rekonstrukcja sutka, wizaż, makijaż permanentny, stylizacja, peelingi medyczne, makijaż, kosmetologia i mikropigmentacja medyczna - Szczecin